U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Ons team

Ons team vastgoedexperts staan klaar om jouw pand op de juiste manier op de markt te plaatsen, tegen de beste voorwaarden en zonder zorgen. Ontdek de gezichten die voor jou alles in het werk stellen!

Chistophe

zaakvoerder Immo
erkend vastgoedmakelaar
BIV 510.216

christophe@zekerhuis.be
0472 08 18 26

Jos

vastgoedexpert

immo@zekerhuis.be
0469 14 40 69

Mattijs

zaakvoerder

mattijs@zekerhuis.be

Kenny

zaakvoerder

kenny@zekerhuis.be

Wim

verzekerings- en kredietexpert

wim@zekerhuis.be

Michelle

verzekeringsexpert

michelle@zekerhuis.be

Ilse

docent & commerciële ondersteuning

ilse@zekerhuis.be

Guy

schade-expert

schade@zekerhuis.be

Terug naar boven
Sluit menu Zekerhuis